Zakres Usług 

 

Audyty energetyczne budynków

 

Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków

 

Szukanie słabych punktów budynku pod względem komfortu cieplnego i zdrowia

 

Kontrola systemów ogrzewania i wentylacji

 

Dobór instalacji odnawialnych źródeł energii

 

Pomiary termowizyjne

 

Pomiary zawilgocenia budynków

 

Kosztorysy inwestorskie

 

Usługi BHP - outsourcing BHP

 

 

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave

 

Zadzwoń do nas

+ 48 517 195 773

Zadzwoń do nas

+48 517 195 773

41-500 Chorzów

ul. dr. Wincentego Styczyńskiego 52/4

Witamy na stronie firmy BIO-EKO DOM

Większość swojego życia spędzamy spędzamy w budynkach: domy, budynki pracy, sklepy, kina, teatry, siłownie itp. To właśnie oddziaływanie środowiska wewnętrznego budynków decyduje o naszym zdrowiu, samopoczuciu czy produktywności, dlatego musimy zadbać, aby było dla nas bezpieczne i komfortowe.

Parametrami decydującymi o naszym samopoczuciu w budynku są nie tylko wielkość, estetyka pomieszczeń, ale także parametry fizyczne takie jak: temperatura i wilgotność ścian, temperatura i wilgotność powietrza oraz jego czystość i ruch. O tych parametrach decyduje jakość wykonania budynku, sposób użytkowania, działanie instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Szacuje się, że budynki w UE odpowiadają za 40% całkowitego zużycia energii oraz 35% emisji gazów cieplarnianych. Rosnąca świadomość ekologiczna, a także chęć oszczędności energii i związana z tym oszczędność pieniędzy skłaniają do szukania rozwiązań zmniejszających zapotrzebowanie energetyczne budownictwa.

Firma BIO-EKO DOM dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć Państwa w działaniach zmierzających do poprawy komfortu przebywania w budynkach, ograniczenia zużycia energii, zmniejszenia niekorzystnych oddziaływań na Państwa organizmy i środowisko zewnętrzne.

Wiedza naukowa i doświadczenie praktyczne firmy prowadzonej przez dr inż. Dawida Tątę, który specjalizuje się w zagadnieniach związanych z budownictwem energooszczędnym oraz oddziaływaniem budynków na środowisko jest poparte wieloletnimi badaniami. Posiadamy wszelką potrzebną wiedzę, profesjonalne programy oraz uprawnienia do wykonywania oferowanych Państwu usług.

Posiadamy stosowne ubezpieczenie OC.

Zlecenia wykonujemy na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego.


Niezależny ekspert zaproponuje Ci wiele różnych rozwiązań niezwiązanych z konkretną firmą wykonawczą, dlatego
nasze analizy są oparte na badaniach i rzetelnych ekspertyzach, a nie słupkach sprzedażowych!


W razie pytań napisz do nas, to nic nie kosztuje:
bio-ekodom@bio-ekodom.pl